کار در خانه

جزيره‌ي دانش در بخش «کار در خانه» با استفاده از آموزشها و تمرينات مبتني بر استانداردهاي آموزشي کشور سطح يادگيريِ دانش‌آموزان را افزايش مي‌دهد و موجب دستيابي به تسلط جامع‌تر و آزاد کردن پتانسيل‌ها در دانش آموزان مي‌شود. جزيره‌ي دانش کمک مي‌کند تا دانش‌آموزان در دروس رياضي، علوم و فارسي، مهارت‌هاي کافي را به‌دست آورند و براي انواع آزمون‌هاي دوره‌اي پاياني و تيزهوشان آماده شوند. با امکانات جزيره‌ي دانش، درس خواندن در خانه را براي فرزند خود به يک سرگرمي مهيج تبديل کنيد.

یادگیری بیشتر

جزيره‌ي دانش با برنامه‌ريزي جزء به جزء در دروس علوم، رياضي، فارسي به دانش‌آموزان کمک مي‌کند تا به صورت خودآموز پيشرفت کرده و با تقويت پايه‌ي تحصيلي خود رو به جلو حرکت کنند و به والدين کمک مي‌کند تا در هر لحظه از وضعيت پيشرفت تحصيلي فرزندان خود آگاهي پيدا کرده تا در صورت لزوم اقدامات پيش‌گيرانه را لحاظ نمايند.

ويديوهاي آموزشي تعاملي (اينتراکتيو) به‌منظور افزايش سطح آگاهي و سنجش دقت در هنگام يادگيري.

آزمون‌هاي درس به درس مبتني بر تکنولوژي (با بيش از ?? نوع تنوع در نوع آزمون) با هدف يادگيري بيش‌تر و باتکيه بر يادگيري در حين تمرين.

ارائه‌ي بازخورد آني پس از پاسخ به هر سوال شامل نمايش پاسخ صحيح و ارائه‌ي جواب تشريحي.

ویژگیهای کار در خانه

سرگرمی همراه یادگیری

جزيره‌ي دانش در بخش «کار در منزل» يادگيري را به يک سرگرمي براي دانش‌آموزان تبديل کرده و با طراحي يک محيط منحصر به فرد که مي‌تواند توجه دانش‌آموزان را جلب کند، تجربه‌اي متفاوت از يادگيري را براي دانش‌آموزان به ارمغان بياورد. جمع‌آوري سکه‌ها، مدال‌ها، کاپ‌ها و... که موجب افزايش علاقه‌مندي دانش‌آموزان به ياد گيري خواهد شد.

خريد کتاب‌هاي صوتي، آواتارها (شکلک‌ها) و بازي‌هاي درون برنامه‌اي موجب افزايش انگيزه به پاسخ‌گويي درست خواهد شد.

جلوه‌هاي انيميشني توجه دانش‌آموزان را جلب کرده و به آن‌ها کمک مي‌کند تا در فرآيند يادگيري بمانند.

تعيين جوايز توسط والدين و براساس شرايط تعيين شده توسط آن‌ها

موفقیت بیشتر

ترکیب یادگیری و سرگرمی برای دانش‌آموزان می‌تواند منجر به موفقیت بیش‌تر گردد. والدین می‌توانند مرحله به مرحله سطح یادگیری دانش‌آموز خود را پی‌گیری کنند.

ارائه‌ی گزارش‌های آنی از وضعیت یادگیری و پیشرفت تحصیلی

آگاهی از نقاط قوت و ضعف دانش‌آموزان با استفاده از گزارش‌ها

برنامه‌ریزی سفارشی به‌منظور دست‌یابی دانش‌آموزان به هدف مشخص